Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.

Něco málo o nás

Jak to všechno začalo

Na BeFit jsme začali pracovat v roce 2009 a našim cílem bylo vyvinout produkty, které by byly plnohodnotným a kvalitním zdrojem bílkovin. Chtěli jsme pro všechny vytvořit zdravou a chutnou snídani, nebo svačinu, kterou si mohou dát kdykoliv a kdekoliv během pěti minut. Naší cílovou skupinou je každý, kdo hledá potěšení ve zdravém životním stylu.

Myšlenka BeFit vznikla díky tomu, že milujeme zdravý životní styl a hlavně kvalitní jídlo. Snídaně přitom pro nás byla nejdůležitější částí dne, protože jsme potřebovali kvalitní palivo do našeho nabitého dne. Málo kdy jsme měli čas si chystat bohaté snídaně se všemi potřebnými složkami jako jsou proteiny, tuky a sacharidy. Každý den jsme si kladli otázku, co tedy snídat? V obchodech jsme nenašli nic co by nám vyhovovalo a stejný problém měli i všichni kolem nás.

Na trhu se neustále objevují noví výrobci a nové výrobky, za což jsme rádi. Kvůli velkému množství nových produktů a výrobců se však situace na trhu stává nepřehlednou. Snažíme se jít s trendem a všechny nové poznatky zařadit do našeho sortimentu, pečlivě však vybíráme ověřené a kvalitní produkty. Proto budeme velice rádi, když i Vy s námi budete sdílet Vaše zkušenosti, ať už s různými výrobci nebo jednotlivými výrobky.

Děkujeme za Vaši přízeň i Vaše nákupy, díky kterým víme, že to co děláme, má smysl!

Zdroj tohoto textu naleznete zde

AUTOR NEZNÁMÝ. prozeny.blesk.cz [online]. [cit. 14.12.2017]. Dostupný na WWW: http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-jak-zhubnout-hubnuti/353255/sest-rad-jak-zhubnout-jednou-provzdy-uz-nikdy-jojo-efekt.html#366380