Úvodní strana Články Recenze Novinky Tipy, triky, doporučení


VÍTEJTE NA MÉ STRÁNCE!

Tato stránka je určena pro všechny, kteří se zajímají o vodní dýmky a chtějí se o nich dozvědět něco víc.

Primárním účelem je předání zkušeností k tomu, abyste si dokázali své podýmení vychutnat co nejvíce.

O AUTOROVI

Jmenuji se Martin Starnovský. Ti, kteří mě znají, tak ví, že miluji vodní dýmky a věnuji jim dost času. Celé to začalo před 4 lety, kdy jsem začal navštěvovat čajovny. V té době mě tento fenomén ještě tak neinteresoval, ale postupně jsem se mu začínal dívat víc na kloub a začal si obstarávat vlastní dýmky. Od té doby mě to celé pohltilo. Dýmky se hromadí stejně tak jako nové, využitelné techniky pro co nejlepší kouření. A o to vše se s vámi chci podělit formou tohoto skromného webu.

CO JE VŮBEC VODNÍ DÝMKA?

Vodní dýmka je zařízení používané pro kouření. Funguje na principu filtrace a ochlazování dýmu. Jako kuřivo se používá převážně tabák, existují ale i různé napodobeniny. Výhodou je, že tabák se vyrábí v obrovském množství příchutích, úrovních kvality a také se dá rozdělit podle 'síly' a to hlavně na základě černého a světlého tabáku. Pro zahřívání tabáků se používá kokosové, dřevěné a rychlozápalné uhlí. Průměrná doba kouření dýmky je dost variabilní, záleží především na schopnosti tabáku absorbovat teplo, která rozhoduje o době, než se tabák spálí. Kouření dýmky má své velké kouzlo. Když se správně přichystá, dokáže být její chuť velmi příjemná a zároveň slouží jako perfektní prostředek při sezení s kamarády apod.

Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.