Poraďte se s námi.Společnost True Money Group Vám nabízí svou službu. Stáváme se celoživotními partnery a rádci v oblasti osobních financí, pomáháme klientům řešit všechny otázky týkající se peněz.

Díky finančnímu plánu, který poradce True Money Group ušije na míru každému klientovi, si můžete splnit své krátkodobé i dlouhodobé cíle. Může to být například sen o vlastním domě za městem, o novém bytě pro děti, o úsporách na studium vašich dětí na prestižní zahraniční univerzitě či sen o cestování a příjemných letech bez nouze strávených ve stáří.

Protože zajišťujeme komplexní poradenství zahrnující všechny oblasti osobních financí, finanční plán myslí nejenom na vaše sny, ale také na vaše obavy. Zajistíme váš příjem pro takové nepříjemné události, jako je úraz, dlouhodobé léčení, ztráta zaměstnání nebo invalidita. Pokud již máte z uplynulých let různé pojistné smlouvy a další smlouvy na finanční produkty, finanční poradce z True Money Group vám pomůže posoudit, zda skutečně odpovídají vašim potřebám a stávající životní situaci.

Na těchto stránkách se dozvíte, jak probíhá spolupráce s finančním poradcem True Money Group. Nemusíte tak mít nepříjemný pocit z toho, že nevíte, co vás na schůzce s poradcem čeká, na co se vás bude ptát, co vám může nabídnout. Také se dozvíte, kdo to vlastně finanční poradce True Money Group je, jakými etickými pravidly se při práci s klienty řídí a jaké má odborné znalosti pro to, aby vám mohl skutečně kvalifikovaně s financemi radit. To, že nabízíme skutečně komplexní služby ve všech oblastech osobních financí, vám ukážeme v popisu toho, s čím vším Vám může poradce True Money Group pomoci.

„Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.“

© by Michaela Sommerová PEF 3. semestr 2017/2018