logo

Cukrárna u Mlsouna

Výroba dortů

Zaměřujeme se na výrobu dětských dortů s oblíbenými motivy ( Hello Kitty, Spiderman, Šmoulové, Krteček, Fotbalový míč, Rákosníček, Medvídci Me to You, Autíčka, atd). Zkrátka záleží na Vašem přání. Je možné si u nás nechat vyrobit i dorty ovocné, svatební nebo k narozeninám, svátkům a jiným příležitostem. Cena dortů se pohybuje od 290,-kč/kg (bližší informace při konkrétní objednávce). Rádi bychom Vás také všechny poprosili, aby jste skutečně dodržovali časový harmonogram při objednávání dortů. Velmi rádi chceme vyhovět všem Vašim objednávkám, ale dorty opravdu nemáme předpřipravené v mrazáku a není to pro nás někdy vůbec jednoduché. Všechny dorty pro Vás pečeme, plníme a zdobíme vždy z čerstvě připravených surovin, a k tomu je vždy zapotřebí nějaký čas na přípravu......tímto děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše objednávky :-)

Korpusy

vanilkové, kakaové, ořechové, mramorové

Náplně

 • šlehačková náplň se zakysanou smetanou a ovocem (maliny, banány, mandarinky, višně, lesní směs, broskve, borůvky, jahody.....)
 • máslová odlehčená pudingem - vanilkový, čokoládový, kávový, kokosový, ořechový, atd.
 • pařížská šlehačka samotná nebo v kombinaci s ovocem - maliny, višně, banány...
 • čokoládová pěna s křupinkami
 • rafaello
 • Další informace

  Marcipánové dorty nelze vyrobit o váze menší než 2kg. Více informací naleznete v sekci dorty na zakázku, které si můžete i z pohodlí Vašeho domova u nás objednat on-line.

  Objednané dorty se ve všední dny vyzvedávají v cukrárně po 14hod. (nebo dle dohody). O víkendu je možné dorty vyzvedávat již od 10hod ( a nebo po dohodě).
  Spolupracujeme s:

  Sladký Méďa
  Bohéma
  Ollies
  Erhartova Cukrárna
  Cukrárna Cukrárna