STAKI
Hlavní stránka| O Staki | Fotogalerie | Testování | Aktuality

„Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.“

Oficiální stránky o těchto lyžích
STAKI, a new way to ski
Stable & Able ski

Lyže STAKI jsou velmi stabilní ski s nevšedním profilem. Zvýšenou stabilitu získaly díky originální koncovce, a proto jsou STAKI mnohem bezpečnější než dlouhé lyže. Jejich univerzální metrová délka zase zaručuje jednoduché ovládání. Lyžování na STAKI zvládají výborně i úplní začátečníci.

Máme 4 hlavní modely:

STAKI RX BLACK/WHITE

Jsou vhodné pro začátečníky, rekreační lyžaře, ale také pro zkušené jezdce.

Univerzalita STAKI spočívá v tom, že na nich mohou jezdit dospělí, ale také děti od 120 cm. STAKI mají ručně nastavitelné vázání, které se dá jednoduše přizpůsobit každé velikosti lyžáků.

STAKI WELLL

Model WELLL je širší a tvrdší lyže, určená pro statnější nebo razantnější jezdce; pro volné, prudké terény s prašanem.

Inovovaná celá koncová část, včetně nového typu koncovky, rozšiřuje možnosti jízdy. Bezpečnostní, délkově nastavitelné vázání Tyrolia. Součástí setu WELLL jsou praktické doplňky jako například dvoudílné teleskopické hole (na lyžování i walking) a transportní vak na lyže přes rameno.

Přijde na trh až na začátku prosince 2015.

STAKI ABI 77 CM

Tento dětský model STAKI ABI 77 je určen pro děti do 120 cm výšky ve věku od pěti do sedmi let.

Výhoda těchto lyží spočívá v tom, že se děti rychle a snadno naučí správnému lyžařskému postoji, a to díky speciální stabilizační koncovce.

STAKI ABI 55 CM

Tento model STAKI ABI je určen pro ty úplně nejmenší lyžaře ve věku 3 až 5 let.

Výhoda těchto lyží spočívá v tom, že se děti rychle a snadno naučí správnému lyžařskému postoji, a to díky speciální stabilizační koncovce