WEB O MÓDĚ

TRENDY

Právě se nacházíme na počátku roku 2021. Rok 2020 byl po všech směrech rokem náročným, který ovlivnil, pozastavil a ztížil dění ve světě. V módní branži tomu nebylo jinak. Velká spousta obchodů s módou byla zavřena, což mělo své následky. Některé podniky nebyly schopny zareagovat a přizpůsobit nadcházející éře v online prostředí. Velká náklady vynaložené na provoz kamenných obchodů a obrovské ztráty zisku zapříčili bankrot ne jedné velké značky.

I přes všechno tohle dění se ovšem móda vyvíjela dál. Proto bych Vám ráda představila několik aktuálních módních trendů. Tím největším z nich jsou kožené či koženkové materiály používané k výrobě kalhot s úzkými nebo širokými nohavicemi, sak nebo košilí. Dalším oblíbeným kouskem se stala nesmrtelná bílá košile, která se dá sladit s jakoukoliv barvou a doplnit o různé doplňky. A co je na košilích to nejlepší? Jejich nošení je vítané při jakékoliv příležitosti, jednoduše nemůžete šlápnout vedle při pořízení takového kousku do Vašeho šatníku. Oversize košile se dá nosit na mnoho způsobů, kreativitě se meze nekladou, dá se nosit například spolu s "boyfriend" jeans a teniskami nebo elegantně, spolu s páskem v pase, jako šaty, a botami na podpatku.

Basic sako s kalhotami doplnit o tenisky a můžete vyrazit do školy, práce, nebo jen tak na nákup. Posledním největším módním výstřelkem jsou nadýchané rukávy, které můžeme nalézt u crop topů, triček i šatů. Dokonce i některé popelínové košile se šijí spolu s nabíranými rukávy. Rukávy s nabíráním vnáší do celého outfitu bohémský nádech a proto není divo, že se tento prvek stal natolik oblíbeným.

  1. Kůže na kůži
  2. Popelínová košile
  3. Kostýmky
  4. Nadýchané rukávy
https://www.jakpsatweb.cz