Vítejte na stránkách CK Makovec!

Vezmeme Vás do ráje!

Domů

Letní zájezdy

Lyžařské zájezdy

Připravované zájezdy

Kontakt

Máte otázku?
Zeptejte se!
Rádi Vám odpovíme.Jméno a Příjmení:


Vaše e-mailová adresa:


Dotaz:


Aktuální nabídka lyžařských zájezdů na zimní sezónu 2014/2015

 1. Ischgl/Samnaun - Tyrolsko (3 dny)
 2. Ischgl

  Spojením Ischglu se švýcarským střediskem Samnaun vznikl areál Silvretta Arena s 238 kilometry sjezdovek, z nichž je nejdelší černo-červená jedenáctikilometrová sjezdovka Eleven a největší výzvou je pak svah Pardatschgrad s neuvěřitelným převýšením 1200 metrů při délce 1,6 kilometru.

  V místním snowparku s názvem Snow Show si na své přijdou začátečníci i pokročilí, potěší sjezdovka pro nácvik jízdy v boulích, prašan si užijete na freeridových trasách v kotli Höllenkar. Nezapomenutelným zážitkem je pak jízda po okruhu Die Schmuggler Runde, který zahrnuje 35 kilometrů sjezdovek a 10 kilometrů stoupání v rakouské i švýcarské části střediska.

  Zapomenout bychom neměli ani na desetikilometrovou sáňkařskou dráhu a 48 kilometrů běžeckých tratí. Většina lanovek z dolní stanice v Ischglu končí na centrální plošině Idalp, kde najdete vše, na co si v luxusním lyžařském středisku jen můžete vzpomenout – vedle „obyčejných“ bufetů a restaurací, třeba i francouzskou restauraci se slunečnou terasou a kouzelným výhledem, v níž nepohrdli pohoštěním ani Bill Clinton či Naomi Cambell.

  Více informací můžete naleznout na oficiálních stránkách střediska v angličtině zde.

  Doprava: autobusem
  Nástupní místo: Brno
  Ubytování: Hotel Flora, Ischgl 526/2

  Cena: 7 900,- (včetně skipasu a polopenze)  REZERVACE:

  Volné termíny:
  12. - 14.12.2014
  2.- 4.1.2015

  Počet osob:

  Jméno a přijmení:
  Telefon:
  Adresa:


 3. Ski Amadé - Salcbursko (6 dní)
 4. Flachau
  Ski amadé překvapí své hosty jedinečnými atrakcemi pro všechny smysly. Díky velkorysé iniciativi mohou příznivci lyžování poznávat přírodu zcela novým způsobem. Hlavním cílem dovolené na zotavenou jsou proto vidomé prožitky a bystření smyslů. O pestré strávení volného času na horách se postarají četné atrakce nabízející potěšení pro zrak, hmat, čich, sluch i chuť.

  Dokonale upravené sjezdovky nabízejí přístup k vyhlídkám, které dosud nebyly dostupné. Příroda se stává středem zájmu a otevírá netušené perspektivy. Tato magická místa lákají k vydechnutí, vychutnání, odpočinku a uvolniní a nabízejí spoustu zábavy pro celou rodinu.

  Více informací můžete naleznout na oficiálních stránkách oblasti zde.

  Doprava: autobusem
  Nástupní místo: Praha
  Ubytování: Schladming, Penzion Heuter 293/12

  Cena: 10 200,- (včetně skipasu a polopenze)  REZERVACE:

  Volné termíny:
  9. - 14.12.2014
  22.- 27.1.2015
  15.- 20.2.2015

  Počet osob:

  Jméno a přijmení:
  Telefon:
  Adresa: