Biscuiffy

Časté dotazy


Rozvoz je zdarma?
Objednávky od 1500kč budou zdarma po celém Brně a blízkém okolí.

Chci dort, ale nevím jak velký?
Obecně platí, že na jednu porci kalkulujeme cca 150g. Malý dort o váze 1kg pak stačí pro cca 7 porcí. Pokud se spokojíte s menší porcí cca 100g, může jich být až 10.

Jak velké jsou dětské dorty a kolik asi stojí?
Obvykle váží cca 2 kg a cena je 480 Kč/kg nebo 590 Kč/kg, podle náročnosti provedení.

Co je uvnitř dortů?
U dětských, speciálních a svatebních dortů je složení následující: Dort je vždy složen z několika vrstev piškotových plátů (obvykle 3 až 4), které si sami pečeme. Nabízíme 2 druhy – vanilkový a čokoládový. Mezi vrstvami je samotný krém. Ten je vždy na bázi lehké živočišné smetany a ingredience, která Vám chutná. Může to být čokoláda, jogurt, vanilka, různé druhy ovoce, pistácie, káva atd. V dortu mohou být navíc také celé kousky ovoce – maliny, lesní plody, jahody, banány atp.

Mohu platit platební kartou?
Ano, je to možné.

Mohu si objednat menší/větší verzi vašeho svatebního dortu?
Ano, téměř jakýkoli náš svatební dort vyrobíme v požadovaném počtu pater. Jen je třeba počítat s tím, že na velké (4-patrové) dorty je obvykle potřeba použít etažér.

Jak dlouho dort vydrží?
Samozřejmě záleží na teplotě skladování, v lednici Vám vydrží i 4 dny. Ale hygienické normy nám říkají, že by se měl spotřebovat do 48 hodin.
Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.