Trials on Tatooine

Hra jako stvořená pro StarWars nadšence. Co víc si přát než mít možnost vlastnit světelný meč a vyrazit na misi? V Trials on Tatooine se ocitnete tváří v tvář Sithskému protivníkovi.

To si přece nemůžete nechat ujít!

Pro více informací či možnosti si přečíst recenzi klikněte zde.

Beat Saber

NOVINKA!

Rytmická VR hra Beat Saber je aktuálně nejlépe hodnocenou hrou na Steamu (a to je teprve v Early Accessu) a není se čemu divit. Brilantní nápad, který kombinuje dynamickou hudbu a světelné meče, jimiž rozsekáváte letící kostky je nesmírně návykový. Ale špatně se, stejně jako mnohé hry z virtuální reality, popisuje nával adrenalinu a uspokojení ze série jediovských seků. Než písmem se o to tedy pokusí Pavel mluveným slovem a obrazem v GamesPlayi.

zdroj

Pokud byste se chtěli stát na chíli rytířem Jedi v rytmické verzi, je tato hra přímo pro Vás!

Pokus byste se chtěli dozvedět o této ČESKÉ hře vytvořené Slováky více, můžete navštívit následující stránku.

Waltz of the wizard

Waltz of the wizard je graficky oslnivě zpracovaná hra na kouzelníka. Ve věži na vás čeká spousta kouzel, které vám otevřou dveře k nepřeberným možnostem hry s objekty, jež jsou ve věži umístěné. Skutečně zažijete na vlastní kůži, jaké to je stát se kouzelníkem. Tuhle hru doporučujeme všem návštěvníkům. Je fakt super!

Jakmile budete nabaženi kouzlením, můžete ze stolu vzít kuš a jen tak si zastřílet do objektů kolem Vás. Třeba rozstřelit sochu nebo naštvat obrazy, případně skulpturu visící na stěně. Opět budete překvapeni reakcí některých objektů po zásahu šípem.

Více se můžete dozvědět ZDE, u zdroje.