Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II, všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.


Kočičí naděje

Skoro každý z nás si přeje mít nejlepšího přítele. Mnozí lidé považují za nejlepšího přítele člověka psa, my nikoliv. Od získání toho správného přítele pro život vás dělí jen pár kliknutí na našich stránkách.

O nás

Náš útulek byl založen v roce 2015 a od té doby se snaží do každé rodiny přiřadit toho správného kocourka nebo kočičku, která si zaslouží milující domov. Kočky se k nám dostávají různým způsobem, v tom lepším případě nechtěnou kočku někdo přinese a doufá, že si tady najde lepší domov, v tom horším případě se k nám kočky dostávají i tak, že je někde najdeme odložené a zbídačené.

Každý život je cenný, i život zvířete. Lidé a zvířata k sobě zkrátka patří. To, že existují i zlí lidé, každý ví, pojďte nás přesvědčit o tom,  že existuje víc těch dobrých lidí, kterým není nevinný němý život lhostejný. Každý z nás má možnost pomoci, tak proč to nezkusit. Jakákoliv pomoc či podpora se počítá a nezáleží na tom, jak velká je.

My, a především kočičí obyvatelé tohoto útulku, budeme velmi vděční, když se do našeho projektu zapojíte i vy a pevně věříme, že si u nás vyberete ideálního parťáka. Děkujeme!