Menu

Úvod
Systémové požadavky
Herní módy
Operace
Progaming
CS:GO Major

Herní módy

Nenáročný/Kompetetivní – nejznámější herní módy, oba zahrnují mise s bombou a mise s rukojmími. Nenáročný mód je určen především pro občasné nebo začínající hráče, na serveru je více hráčů a mód je celkově zrychlen a ulehčen. Kompetitivní mód je zaměřen na soutěživé hráče. Hra vyhledá server, kde hraje 5 proti 5 hráčům. Vyhrává tým, který jako první dosáhne 16 vyhraných kol. Zápas může skončit remízou. Podle úspěchů a individuálních dovedností hráče je zařazen do jedné z 18 dovednostních skupin, díky které jsou kompetitivní zápasy vyrovnané.

Arms Race - Každý hráč má za úkol zabít co nejvíce protihráčů s cílem získat jako první zlatý nůž a vyhrát mód.

Demolition - Na začátku hry týmy dostanou zbraň, která je typická pro jejich tým. Další zbraň dostanou tím, že zabijí protivníka. Mód je o tom, že si každý zastřílí s jinou zbraní.

Deathmatch - Každý hráč si zvolí libovolnou zbraň a snaží se zabít co nejvíce protihráčů, což mu udělí určitý počet bodů a snaží se vyhrát s nejvyšším počtem. Mód je doplněn respawnem (oživením). Po smrti se hráč znovu objeví na jiném místě dané mapy.

Flying Scoutman - Hráči dostanou každé kolo pouze dvě zbraně, odstřelovací SSG 08 a nůž. Při módu je výrazně snížena gravitace.

Danger Zone - Mód je vytvořen ve stylu Battle Royale. Hra nabízí možnost hrát samostatně nebo v týmu. Hráč má za úkol po startu zůstat jako poslední přeživší na mapě.

Global Offensive také nabízí offline módy: Offline s Boty a Trénink se zbraněmi.

Pokud si hráči chtějí vylepšit svůj herní zážitek mohou využít služby třetích stran a hrát na serverech těchto služeb, které nabízejí lepší tickrate serverů, odměny za hraní, jednotlivé huby pro každou zemi a další. Na těchto stránkách se často pořádají turnaje jak o měnu na stránce, za kterou si mohou hráči pořídit různý HW, tak hráči mohou přividělat za výhru peníze

Platformy

  1. FaceitLogo služby Faceit
  2. ESEALogo služby ESEA
  3. ECLLogo služby ECL