Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II, všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.

Vítejte na stránkách minigolfu!

Indoor minigolf se stylovou kavárnou

Přijďte si vyzkoušet hru na sportovním minigolfovém hřišti. Hřišti byl udělen certifikát World Minigolf Sport Federation. Součástí hřiště je i stylová kavárna a místo pro pořádání narozeninových oslav a firemních akcí.

Minigolfové hřiště

Naše minigolfové hřiště se skládá z 18ti minigolfových drah vyrobených dle pravidel Světové minigolfové federace a je určeno jak pro závodní hřáče, tak také širokou veřejnost.

Minigolf Café

Kromě minigolfového hřiště si u nás můžete odpočinout v příjemném prostředí kavárny, ve které Vám rádi nabídneme kvalitní kávu, pivo Březňák, nealkoholické nápoje nebo sladké pokušení v podobě dortíků.

Další služby

Minigolf s trenérem

Každý čtvrtek nabízíme k zaplacenému vstupu na minigolf zdarma služby minigolfového trenéra.

Oslavy narozenin

Nabízíme místo pro narozeninovou oslavu Vás nebo Vašich dětí. Uspořádáme pro Vás oslavu narozenin.

Minigolf pro školy

Nabízíme výhodné balíčky minigolfu pro mateřské, základní a střední školy. Společně se svými kamarády můžete navštívit naše hřiště za zvýhodněnou cenu.

Firemní akce

Uspořádáme zážitkové akce pro Vaši firmu nebo uzavřenou společnost. Můžete spojit pracovní aktivity se zábavou. K dispozici je projektor a Wi-Fi.

Kroužek minigolfu

Pro zájemce všech věkových kategorií nabízíme kroužky minigolfu, které Vám pomohou zvládat hru téměř jako závodní hráč.

Více informací najdete zde