h3

O NÁS PROGRAM DESTINACE REZERVACE KONTAKT

Společnost CK Překvapení je dílem tří osob, které se v oblasti cestovního ruchu pohybují uz mnoho let. Základem této společnosti byla myslenka, která se týkala času, kterého má dnesní moderní člověk čím dál méně. Předpokladem pro toto tvrzení je pracovní vytízenost způsobená hektickou společností a normami, které jsou často kladeny na bězného člověka a zastávají tak místo základních lidských potřeb.

Nasím cílem je: Profesionalita, individuální přístup, naplnění potřeb, spokojenost.

Richard Herzog

Podnikatel, který ve svých 43 letech má již 15 letou praxi v oblasti cestovního ruchu. Vystudoval management cestovního ruchu na Mendlově univerzitě v Brně a poté pracoval pro firmu Student Agency. Naposledy na pozici vedoucí oddělení pro zahraniční zájezdy. "Jelikoz jsem byl celý život velice vytízen prací a setkával se s tím i u kolegů, rozhodl jsem se zalozit společnost, která opravdu udělá všechnu práci za Vás."

Josef Drdlíček

Bankovní poradce, 37 let. Po střední skole pracoval jako obchodní zástupce pro úvěrovou společnost, to ho ale příliš nenaplňovalo. Proto se stal bankovním poradcem, aby mohl lépe uspokojovat potřeby svým klientů. "Manzelka a děti rádi poznávají svět. Já jím to rád dopřávám."

Vojtěch Dobsík

45 let, fotograf, dobrodruh. "Už od mládí cestuji po celém světě a i kdybych Vám měl vyjmenovat jen ty nejkrásnější místa, které jsem kdy viděl, budeme tu az do večera. Pochopil jsem, ze základem zivota je rodina, volný čas a dusevní klid."Zimní krajina Pláž