Otevírací doba

Na této straně můžete nalést přehled otevíracích dob vybraných lázní. Tyto otevírací doby se mohou nyní lišit v závislosti na coronavirové situaci.

V Budapešti se nachází nejen smíšené lázně pro ženy i muže, ale můžeme zde nalézt i lázně, které jsou v určitých dnech určeny pouze pro muže, nebo pouze pro ženy. Je proto třeba dávat pozor a po výběru lázní si zkontrolovat, zdali jsou ten den, v který je chcete navštívit vám otevřeny.

Lázně jsou mnohdy otevřeny celoročně. Mohu Vám jenom doporučit navštívit Budapešťské lázně v zimě, protože je to opravdu kouzelný okamžik být ve venkovním bazénku, který má okolo 30 stupňu celcia a pozorovat lehce dopadající sníh, který se rozpouští ve vodě.

Otevírací doba jednotlivých lázní
Název lázní Dny Jednotný vstup Pouze ženy Pouze muži
Lázně Széchenyi Po – Ne 6 - 22není omezenonení omezeno
Lázně Gellért Po – Pá 6 – 19
So – Ne6 – 17
Lázně Király Po, St, Pá 7 – 18pouze ženy-
Út, Čt, Pá7 – 18 -pouze muži
Lázně Rác Po, St, Pá 6:30 – 19pouze ženy-
Út, Čt, Pá6:30 – 19 -pouze muži

Lázně s nočním provozem

V následujících přehledu jsou lázně s nočním provozem. V nočním provozu se můžete zůčastnit diskotéky, která určitě stojí za návštěvu.

Otevírací doba lázní s nočním provozem
Název lázní Dny Jednotný vstup Pouze ženy Pouze muži
Lázně Rudas Út 6 - 20pouze ženy-
Po, St, Čt, Pá6 – 20 -pouze muži
So – Ne22 – 4 není omezenonení omezeno

Zdroje

Průvodce-Budapešť. (2012). Budapešť-lázně. Dostupné z: http://www.pruvodce-budapest.cz/lazne.html [cit. ke dni 12. 1. 2021]

Ubytovaní-Budapešť. (2020). Lázně Rudas. Dostupné z: https://www.ubytovani-budapest.cz/products/lazne-rudas/ [cit. ke dni 12. 1. 2021]