Penzion Na výšinách


Vítáme Vás na stránkách rodinného penzionu - Pension Na výšinách. Penzion se nachází v obci Karlova Studánka, která leží v samém srdci Jeseníků v nadmořské výšce 775 m nad mořem. Jen kousek odsud leží nejvyšší vrchol Moravy - Praděd. Penzion je ideálním výchozím bodem pro zimní a letní aktivity - leží přímo pod sjezdovkou vhodnou především pro děti, běžecké a cyklotrasy jsou v těsné blízkosti. Přátelské prostředí, kvalitní domácí kuchyně a především snaha vyhovět všem našim hostům v jejich přáních - to vše dělá náš penzion místem, kde můžete strávit dovolenou, oslavit významné dny Vašich životů. To nejlepší - náš standart.

V našem penzionu nabízíme špičkové ubytování, aťuž jste rodina s dětmi nebo třeba nadšení sportovci, kteří si chtějí užít prodloužený víkend. Více informací najdete zde. Pokud byste měli zájem o pronájem našeho sálu, stačí kliknout zde a vybrat si z nabídky.

Obrázek1: WELLNESS MOUNTAIN COTTAGE CEDER. dopenzionu.cz [online]. [cit. 9.12.2018]. Dostupný na WWW: https://www.dopenzionu.cz/tatranska-lomnica/penzion-wellness-mountain-cottage-ceder-9720/#fotogalerie

O nás
Ubytování
Pronájem sálu
Ceník
Objednávka
Kontakt
Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.