Tato rodinná firma už funguje 3.generací Vše to začalov roce 1986 kdy Miroslav Čapek zakoupil své první včelstvo, od té doby se tato firma vypracovala až do dnešní podoby.

V roce 1986 začínal Miroslav pouze se 2 včelstvy, nikdy netušil, že ho tento koníček bude bavit tak dlouho. Nejdříve si pronajal malý pozemek od Českých drah kde začal chovat své včely. Věřil, že to bude skvělé místo pro rozkvět, a měl pravdu začalo se mu dařit a po nesléze se jeho jméno dostalo do podvědomí né jen kamarádům ale i veřejné společnosti. Ačkoliv slibný začátek neměl až tak šťastné pokračování. Při příchodu včelího moru, se ovála nejhoršího. Doufal, že ho tato pohroma nepostihne ale bohužel, mor přišel a nezbývalo nic jiného než se včel zbavit. Ačkoliv se včel zbavil, jeho touha a vize ho hnala dál. Začal od znova s novými lepšími úly a vybavením. Postupem času se k němu připojovala rodina, která pro něho znamenala víc než cokoliv. Jeho znalosti posílal dál, a jak jeho dceři a nakonec i synovci.

V dnešní době firma vlastní přes 250 včelstev na více než deseti stanovištích po celém parbubickém kraji. V budoucnu má v plánu expandaci do zahraničí. Tak držte palce a kupujte.

Úvod Recepty Ceník Kontakty Historie