Penzion u  Bilkovičů
Úvodní stránka Ceník a rezervace Vinařství Fotogalerie Kontakt

„Tento web je vytvořen v rámci projektu do předmětu Informatika pro ekonomy II. Všechny použité textové i grafické prvky jsou buď řádně ocitovány, nebo jsem jejich autorem.“

Ubytování Valtice

Penzionek v rodinném domě nabízí ubytování ve Valticích v 8 dvoulůžkových pokojích s  možností přistýlky (vše s  vlastním soc. zařízením), dále pak 1  apartmán s  možností přistýlky samostatnou koupelnou, TV a  vlastní kuchyňkou. Celková kapacita je 18  pevných lůžek. Parkování je možné jak v areálu penzionu, tak na přilehlém oploceném parkovišti cca 50 m vzdáleném. Je zde úschovna kol a  možné je i  zajistit půjčení kol + servis. WIFI připojení je zdarma. Snídaně zajistíme dle dohody. Obědy, večeře - možnost stravování v místních restauracích a  pizzeriích. Ubytování Valtice je vhodné i  pro firemní akce.

K  posezení vám nabízíme venkovní i  vnitřní altánek, nebo večerní posezení ve vinném sklípku s  krbem, kde můžete ochutnat naše vína. Zajistíme i  menší občerstvení (studené mísy, nebo i  teplá jídla z místních vyhlášených restaurací - dle dohody).

Fotogalerie