Skupina se skládá z:

  1. Ryana Teddera (druhý zleva)
  2. Zacha Filkinse (čtvrtý zleva)
  3. Eddieho Fishera (první zleva)
  4. Drewa Browna (pátý zleva)
  5. Brenta Kutzleho (třetí zleva)

Ryan Benjamin Tedder se narodil roku 1979, je to hlavní zpěvák skupiny OneRepublic. Ryan je multiinstrumentalista. Během vystoupení OneRepublic často přechází ze zpěvového vokálu na kytaru, basovou kytaru, glockenspiel, tamburínu, či na klavír. Ve vzácných případech hraje na bicí vedle Eddieho Fishera.

Zach Filkins, narozen roku 1978, je americký hudebník a skladatel. Je kytaristou skupiny OneRepublic. Významná část Filkinova dětství byla intenzivně věnována studiu klasické kytary v Barceloně, ve Španělsku. Na střední škole se seznámil se svým budoucím kolegou Ryanem Tedderem. Během jízdy domů Filkins a Tedder diskutovali o svých oblíbených hudebnících a rozhodli se vytvořit skupinu.

Eddie Fisher, bubeník skupiny. Eddie se začal zajímat o bubnování, když byl v sedmé třídě. Přidal se ke skupině roku 2006. V květnu 2012 byl zatčen v Denveru kvůli obvinění z domácího násilí.

Brent Michael Kutzle je americký hudebník, multiinstrumentalista, skladatel, producent a filmový skladatel pocházející z Newport Beach, Kalifornie. Hraje na basovou kytaru a violoncello. K OneRepubliv se připojil roku 2007.

Drew Brown, kytarista skupiny OneRepublic. Drew pochází z Broomfieldu v Coloradu. V roce 2004 se přestěhoval do Los Angeles, kde se spojil s Ryanem Tedderem a Zachem Filkinsem.