YMCA Greenhill
Úvod YMCA Aktivity v Greehillu Dobrovolnictví Napište nám

Aktivity v Greenhillu

Outdoorové centrum v Greenhillu nabízí nejrůznější dobrodružné aktivity, od lukostřelby a nízkých lanových překážek přes lezeckou stěnu, až po bouldering – lezení korytem řeky vzhůru.

Zde je seznam některých aktivit, které Greenhill nabízí:

Pojďme si tedy alespoň pár z nich představit.

Lukostřelba

Lukostřelba je praktické lovecké umění, které bylo po staletí známo spíše jako umění vojenské a nyní tvoří sportovní odvětví. Atraktivní sport pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet svoji trpělivost a sebedůvěru a ověřit si zdatnost se zbraní, která má ošemetnou mušku.

Lanové překážky

Jedná se čistě o týmovou aktivitu a je určena pro všechny věkové skupiny. Tým překonává připravené překážky a rozvíjí si tak komunikační dovednosti s ostatními členy týmu. Vzájemná spolupráce vede k úspěšnému zdolání překážek.

Bouldering

Spočívá v překonávání vodního koryta, což vytváří pro mladé lidi nové výzvy. Naučí se sebedůvěry, disciplíny a ostražitosti. Aktivita je založena na vzájemné důvěře a kooperaci s ostatními. K této aktivitě je zapotřebí speciálního vybavení jako je helma neoprén nebo pláštěnka. Centrum Greenhill nabízí několik možností Boulderingu - shallow nebo deep bouldering. Každý zůčatnený se musí pevně držet příkazí instruktora, protože tako aktivita patří mezi velmi adrenalinové aktivity a hrozí zde nebezpečí úrazu.

Pokud byste se chtěli dozvědět něco více i o ostatních sportech, tak klikněte zde